Zadaszenia i zabudowy tarasów

administr@tor

administr@tor

Zadaszenia i zabudowy tarasów

Całkowita zabudowa tarasu jest idealnym rozwiązaniem, aby przedłużyć swoje mieszkanie i uzyskać dodatkową strefę wypoczynku. Taras jest atrakcyjnym miejscem do spędzania wolnego czasu, relaksu i odpoczynku. Poranek przy aromacie kawy, wspólne posiłki w rodzinnym gronie czy spotkanie z przyjaciółmi to jedne z wielu możliwości, jakie dają nam te konstrukcje.

Zabudowa tarasu szkłem polepszy walory użytkowe i estetyczne budynku. Daje możliwość przebywania na świeżym powietrzu bez względu na trudne warunki atmosferyczne. Dodatkowo chroni przed deszczem, wiatrem, nadmiernym nasłonecznieniem i chłodem.

Taras z zabudową doskonale integruje budynek z naturalnym otoczeniem. Oprócz funkcji wypoczynkowo-rekreacyjnych w przypadku budynków użytku publicznego może również pełnić rolę ogródka kawiarnianego czy restauracyjnego.

Posiadamy w swojej ofercie trzy systemy zabudowy ścian:

  • Zabudowa stała
  • System przesuwny bezramowy (harmonijka)
  • System przesuwny bezramowy (równoległy)

Do zabudowy ścian bocznych tarasu używamy szkła bezpiecznego hartowanego ESG w trzech wariantach kolorystycznych (bezbarwne, mleczne, grafit). Szkło VSG powstaje na skutek sklejenia dwóch szklanych tafli za pomocą specjalnej folii, która zatrzymuje odłamki szklane w przypadku rozbicia.

Systemy zabudowy tarasów, balkonów bezramowych są systemami pozbawionymi ram między szybami. Szyby dają się przesuwać, otwierają się wewnątrz i składają się w jeden pakiet.

System można stosować do:

  • tarasów, werand, patio
  • balkonów
  • ścianek działowych
  • wejść do kawiarni i sklepów
  • ochrona przed hałasem, system jest w stanie zredukować hałas zewnętrzny o 7-12 dB przy zamkniętych szybach. System zabudowy ujednolica i podwyższa temperaturę w obrębie balkonu, zmniejsza wilgotność i ogranicza wpływ warunków zewnętrznych na konstrukcje balkonu. Chroni przed wiatrem,kurzem, deszczem, śniegiem, itd.
  • funkcjonalność, dodatkowa przestrzeń
  • ozdoba elewacji, wzrost wartości nieruchomości

System zabudowy balkonów i tarasów składa się ze specjalnie zaprojektowanych szyb instalowanych między dolnym a górnym profilem prowadzącym. Szyby dają się swobodnie przesuwać w prawo i lewo

Na korzyść systemów zabudowy balkonów i tarasów przemawia również oszczędność energii, zabudowany balkon taras działa jak strefa buforowa.

Indywidualnie dopasuj kolor tarasu.

Istnieje możliwość doboru koloru profili aluminiowych z palety RAL, co w połączeniu z wysoką jakością naszych materiałów, dokładną obróbką oraz montażem sprawi, że taras stanie się przepiękną ozdobą Państwa domu. Profile są malowane proszkowo.

Realizujemy kompleksowe usługi montażu zabudowy Państwa tarasu. Skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub dowiedz się więcej w dziale Montaż Zabudowy Szklanej.

Gwarantujemy profesjonalne, indywidualne podejście i doradztwo w zakresie doboru najlepszego rozwiązania.

Masz problem ze swoim tarasem?
Proszę zadzwoń: tel. 609 748 385

Scroll to Top