Ruchome żaluzje drewniane i aluminiowe do altan i pergoli

Żaluzje drewniane

Ruchome żaluzje drewniane i aluminiowe do altan i pergoli

Projektując ogród warto zaplanować przestrzeń, która będzie odpowiednią ochroną przed letnimi upałami lub jesiennym deszczem czy wiatrem. Nasza firma dostarcza drewniane, ruchome ściany do altan, pergoli, tarasów oraz wnęk balkonowych. Innowacyjny system odpowiednio zabezpiecza daną przestrzeń i równocześnie umożliwia użytkownikom regulację zacienienia prześwitu dostosowaną do potrzeb.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i właścicielom restauracji, hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Elementy aranżacji ogrodu wyposażone w system ruchomych deseczek staną się przyjemnym schronieniem w czasie upałów lub deszczy.

System został wymyślony przez P. Laurenta Chevillarda z Francji i cieszy się dużą popularnością w jego kraju i w Belgii. Uchwyty są stworzone z mieszanki tworzyw sztucznych (plastiku oraz włókna szklanego) i są odporne na trudne warunki atmosferyczne. System jest dostosowany nie tylko do drewna ale również do aluminium, szkła, PCV oraz MDF’u. Decydując się na skorzystanie z oferty należy wziąć pod uwagę elastyczność drewna i aluminium oraz innych tworzyw i pamiętać o pewnych zaleceniach, np. o długości listwy/deski oraz o konieczności impregnacji drewna, aby cieszyć się ruchomą ścianą przez długie lata.

Ruchome ściany wykonujemy z drewna, jak również z aluminium i PCV. Każda z opcji może zostać dopasowana do stylu, w jakim została wykonana altana i korzystnie wpłynąć na estetykę ogrodu. Dzięki łatwemu montażowi oraz możliwości dopasowania rozmiarów paneli do indywidualnego projektu, nasze produkty świetnie nadają się również do zabudowy wnęk balkonowych.

Nasza firma oferuje także solidne systemowe pergole lamelowe i rzymskie z odprowadzeniem wody. Produkty z powodzeniem można zastosować w przydomowym ogrodzie lub na terenie wokół hotelu czy restauracji. Nowoczesna konstrukcja zadaszenia lamelowego pozwala na całoroczne używanie dzięki systemowi odprowadzania wody, natomiast opcja rzymska wyposażona jest w praktyczny mechanizm zwijania materiału, dlatego z powodzeniem można używać jej sezonowo.

Masz pytanie? zadzwoń!
tel. +48 609 748 385

Przewiń do góry