Zadaszenie tarasu

SZKLANE I ALUMINIOWE

Zadaszenie-zabudowa tarasu jest doskonałym rozwiązaniem dla Klientów ceniących sobie funkcjonalność i wygodę. Korzystając, z tego rozwiązania możemy cieszyć się odpoczynkiem na tarasie bez względu na warunki atmosferyczne przez długi czas. Palące słońce, niespodziewany deszcz, nie zakłócą nam już chwil odpoczynku, relaksu. Zadaszenie dba nie tylko o nasz komfort, ale chroni również meble i sprzęt, stanowiące integralną część tarasu.

Zadaszenia szklane czy poliwęglanowe tarasów to niezwykle wytrzymałe produkty wykonane z aluminium  pokryte  szkłem lub poliwęglanem to idealne uzupełnienie Państwa tarasu, które łączy w sobie walory praktyczne i  estetyczne. Zadaszenia aluminiowo-szklane lub poliwęglanowe nie wymagają konserwacji w odróżnieniu od drewna.

Starannie zaprojektowane zadaszenia nad tarasem zachwycają funkcjonalnością i pięknym wyglądem. Innowacyjne rozwiązania architektoniczne podnoszą rangę tarasów do stylowych, komfortowych salonów z nielimitowanym dostępem do świeżego powietrza i światła słonecznego. Projekty zadaszeń jakie oferujemy są nie tylko funkcjonalne ale dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji i zastosowanej technologii są też dekoracją i ozdobą Państwa tarasu.

Całość konstrukcji powstaje przy użyciu wysokiej jakości aluminium, szkła czy poliwęglanu. Zadaszenie tarasu ze szkła lub poliwęglanu posiada zintegrowany system odprowadzania wody. Wykorzystujemy do pokrycia szkło bezpieczne VSG  o grubości 8 -10 mm w opcjach: bezbarwne, grafit bądź mleczne. Gwarancję szczelności zapewnia podwójna uszczelka oraz klipsy domykające. Kąt nachylenia zadaszenia mieści się w przedziale od 5 do 25 stopni. Poliwęglan na taras jest również bardzo dobrym wyborem. Ma nieco inne właściwości niż szkło, jest odporny na warunki atmosferyczne i dostępny w wersji jako poliwęglan wielokomorowy.

Sam wybór opcji szkło czy poliwęglan zalecamy aby wspólnie ustalić na darmowym pomiarze jaki będziemy realizować na Państwa inwestycji / w domu. W większości przypadków polecamy i pracujemy na szkle, które jest niezwykle sprawdzonym materiałem nie wspominając o rewelacyjnych walorach estetycznych. Samo zadaszenie tarasu można łączyć z dodatkową konstrukcją zabudowy aluminiowo szklanej z systemem stałym lub przesuwnym. Takie rozwiązanie również znajdą Państwo w naszej ofercie.

Zabudowy balkonów jako funkcjonalna ochrona

Nie tylko duży taras zasługuje na należyte i nowoczesną ochronę przed słońcem i deszczem. Bardzo często klienci sięgają również po skuteczne rozwiązania w zakresie osłony balkonów jakim jest właśnie zabudowa balkonu. Lekka ale wytrzymała, aluminiowa konstrukcja w połączeniu z taflami bezpiecznego, hartowanego szkła tworzy konstrukcję, która oferuje doskonałą formą ochrony przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Realizujemy kompleksowe usługi montażu zadaszeń

Zadaszenie na wymiar – rozwiązanie idealne dla Ciebie

Jako dystrybutor konstrukcji i systemów aluminiowo-szklanych mamy możliwość wyprodukowania dla Państwa zadaszenia tarasu na wymiar w idealnie dopasowanej wielkości oraz w kolorystyce konstrukcji aluminiowej, jaka będzie pasować do otaczającej aranżacji ogrodu czy domu. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów w połączeniu z obróbką za pomocą zaawansowanych technologii gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarancję bezproblemowego użytkowania na lata. Proponujemy dedykowane rozwiązania, które są dobierane pod indywidualne zalecenia klienta. Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar będzie, idealnie komponować się z Państwa domem tworząc praktyczną i nowoczesną całość.

OCHRONA PRZED SŁOŃCEM- system zabudowy pozwala ochronić przed promieniami słońca.

OCHRONA PRZED DESZCZEM – system zabudowy pozwala ochronić przed deszczem, śniegiem.

OCHRONA PRZED WIATREM – system zabudowy pozwala ochronić przed podmuchami wiatru.

PRYWATNOŚĆ – system zabudowy tarasu pozwala chronić swoja prywatność i zapewni intymność.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA – system zabudowy pozwala cieszyć się bezobsługową konstrukcją, nie wymaga zabiegów konserwujących. 

DESIGN – system zabudowy to nowoczesny design, funkcjonalność oraz dodatkowa przestrzeń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Popularne tagi i wyszukiwania, powiązane z naszą ofertą do skorzystania, z której serdecznie zachęcamy i zapraszamy:

zadaszenia tarasu Zielona Góra, aluminiowe zadaszenie tarasu Międzyrzecz, zadaszenie tarasu Świebodzin.

Masz problem ze swoim tarasem?
Proszę zadzwoń: tel. +48 609 748 385

Scroll to Top