Zadaszenie tarasu

SZKLANE I ALUMINIOWE

Zadaszenie tarasu czy balkonu jest doskonałym rozwiązaniem dla Klientów ceniących sobie funkcjonalność i wygodę. Korzystając z tego rozwiązania możemy cieszyć się odpoczynkiem na tarasie bez względu na trudne warunki atmosferyczne przez długi czas. Palące słońce, niespodziewany deszcz, nie zakłócą nam już chwil odpoczynku, relaksu. Zadaszenie dba nie tylko o nasz komfort, ale chroni również meble i sprzęt , stanowiące integralną część tarasu.

Zadaszenia szklane tarasów to niezwykle wytrzymałe produkty wykonane ze szkła oraz aluminium to idealne uzupełnienie Państwa tarasu, które łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne. Zadaszenia aluminiowo-szklane nie wymagają konserwacji w odróżnieniu od drewna.

Starannie zaprojektowane zadaszenia nad tarasem zachwycają funkcjonalnością i pięknym wyglądem. Innowacyjne rozwiązania architektoniczne podnoszą rangę tarasów do stylowych, komfortowych salonów z nielimitowanym dostępem do świeżego powietrza i światła słonecznego. Projekty zadaszeń szklanych jakie oferujemy są nie tylko funkcjonalne ale dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji i zastosowanej technologii są też dekoracją i ozdobą Państwa tarasu.

Całość konstrukcji powstaje przy użyciu wysokiej jakości aluminium anodowanego oraz szkła. Opcjonalnie na życzenie Klienta możemy zaprojektować i wyprodukować zadaszenia z poliwęglanu. Zadaszenie tarasu ze szkła lub poliwęglanu posiada zintegrowany system odprowadzania wody. Wykorzystujemy do pokrycia szkło bezpieczne VSG 55.1 o grubości 8 -10 mm w opcjach: bezbarwne, grafit bądź mleczne. Gwarancję szczelności zapewnia podwójna uszczelka oraz klipsy domykające. Kąt nachylenia zadaszenia mieści się w przedziale od 5 do 25 stopni. Poliwęglan na taras jest również bardzo dobrym wyborem. Ma nieco inne właściwości niż szkło, jest bardzo odporne i dostępne w wersji jako poliwęglan lity lub wielokomorowy.

Sam wybór opcji czy szkło czy poliwęglan zalecamy aby wspólnie ustalić na darmowym pomiarze jaki będziemy realizować na Państwa inwestycji / w domu. W większości przypadków polecamy i pracujemy na szkle, które jest niezwykle sprawdzonym materiałem nie wspominając o rewelacyjnych walorach estetycznych. Samo zadaszenie tarasu można łączyć z dodatkową konstrukcją zabudowy aluminiowo szklanej z systemem stałym lub przesuwnym. Takie rozwiązanie również znajdą Państwo w naszej ofercie.

Zadaszenia balkonów jako funkcjonalna ochrona

Nie tylko duży taras zasługuje na należyte i nowoczesną ochronę przed słońcem i deszczem. Bardzo często klienci sięgają również bo skuteczne rozwiązania w zakresie osłony balkonów jakim jest właśnie zadaszenie balkonu szklane – ze szkła lub z poliwęglanu. Lekka ale wytrzymała, aluminiowa konstrukcja w połączeniu z taflami bezpiecznego, hartowanego szkła tworzy konstrukcję, która funkcjonalnie oferuje doskonałę zadaszenie na balkon nawet tak niewielkiej powierzchni. Taki dach nad balkonem będzie doskonałą formą ochrony przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Indywidualnie dopasuj kolor zadaszenia.

Istnieje możliwość doboru koloru zadaszenia na taras – konstrukcja z profili aluminiowych z palety RAL, co w połączeniu z wysoką jakością naszych materiałów, dokładną obróbką oraz montażem sprawi, że taras stanie się przepiękną ozdobą Państwa domu. Jako producent konstrukcji zadaszeń aluminiowo – szklanych realizujemy kompleksowe usługi montażu zadaszeń.

Zadaszenie na wymiar – rozwiązanie idealne dla Ciebie

Jako producent konstrukcji i systemów aluminiowo-szklanych mamy możliwość wyprodukowania dla Państwa zadaszenia tarasu na wymiar w idealnie dopasowanej wielkości oraz w kolorystyce konstrukcji aluminiowej jaka będzie pasować do otaczającej aranżacji ogrodu czy domu. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów w połączeniu z obróbką za pomocą zaawansowanych technologii gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarancję bezproblemowego użytkowania na lata. Proponujemy dedykowane rozwiązania, które są dobierane pod indywidualne zalecenia klienta. Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar będzie idealnie komponować się z Państwa domem tworząc praktyczną i nowoczesną całość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Popularne tagi i wyszukiwania powiązane z naszą ofertą do skorzystania z której serdecznie zachęcamy i zapraszamy:

zadaszenia tarasu Zielona Góra, aluminiowe zadaszenie tarasu Międzyrzecz, zadaszenie tarasów Świebodzin, zadaszenia tarasu nowoczesne

Masz problem ze swoim tarasem?
Proszę zadzwoń: tel. 609 748 385

Przewiń do góry