Tarasy z kompozytu drewna

Tarasy z kompozytu drewna

Kompozyt drewna WPC jest kombinacja drewnianych i naturalnych polimerowych włókien, które swoim wyglądem i dotykiem imitują drewno. Ekologiczna alternatywa dla produktów drewnianych. Kompozyt drewna jest kombinacja drewnianych i naturalnych polimerowych włókien, które swoim wyglądem i dotykiem imitują drewno. Zastosowanie ekologicznego produktu WPC przyczynia się do procesów ochrony środowiska naturalnego, ponieważ w 100% podlega recyklingowi.

Kompozyt drewna WPC to:
-60% włókna drewna
-30% polietylen dużej gęstości HDPE, PP lub PCV
-10% dodatki, środki odporne na promieniowanie UV, stabilizatory, przeciwutleniacze, barwniki.

Pergola drewniana i taras z kompozytu drewna Międzychódtaras+pergola Międzychód system Twinson 3

Kompozyt drewna WPC

WPC jest odporny na działanie szkodliwych czynników biologicznych takich jak korozja biologiczna i chemiczna, a także na temperaturę od -40 do +60 C. Nie wymaga olejowania, malowania, kleju, dzięki czemu ma niskie koszty utrzymania, nie będziesz już musiał po zimie szorować, impregnować i malować. Produkty WPC w przeciwieństwie do drewna nie reagują z mchem są odporne na błoto, wilgoć, owady-termity oraz grzyby, pleśń i inne insekty. WPC jako ekologiczny aspekt i wygląd naturalnego drewna idzie w parze ze stabilnością, twardością i elastycznością jest niemal w 100% wodoodporny. Powierzchnia produktu jest gładka i bardzo naturalna. Całą rodzina może chodzić boso, a tym samym cieszyć się z miłego kontaktu z tarasem oraz powierzchnią antypoślizgową pozbawioną drzazg.

WPC produkt idealny do wykorzystania wszędzie tam, gdzie naturalne drewno może się nie sprawdzić: stosuje się jako materiał na obrzeża basenów, pomosty, podłoża werand i tarasów, balkony, chodniki, ścieżki ogrodowe,. W naszej ofercie dostępne również elewacje i inne elementy małej architektury do budowy altan lub ogrodzeń, a także do zabudowy balkonów oraz fasad, ogrodzeń, pergoli, płotów.

Masz problem ze swoim tarasem?
Proszę zadzwoń: tel. +48 609 748 385

Scroll to Top