Wsporniki regulowane do tarasów z deski kompozytowej, drewnianej oraz płyt…

administr@tor

administr@tor

Wsporniki regulowane do tarasów z deski kompozytowej, drewnianej oraz płyt…

Wsporniki regulowane w procesie budowania tarasów pełnią ważną rolę pozwalają unieść konstrukcję na odpowiednia wysokość, zniwelować nierówności. Zbudowanie przez to tarasu nie powinno być trudne oraz pozwoli przyspieszyć jego budowę, warto tylko wiedzieć o kilku ważnych aspektach, które mogą nam pomóc. Wiadomo, że desek tarasowych nie należy układać bezpośrednio na gruncie-podłożu. Jeśli występują nierówności, bądź potrzebny jest montaż tarasu na wyższej wysokości, zaleca się zastosowanie wsporników regulowanych pod legary na których montowana jest deska kompozytowa WPC. Wsporniki regulowane są dostępne o różnej wysokości oraz maja możliwość regulacji przez co łatwo wypoziomować konstrukcje pod deskę kompozytową.

Zalety stosowania wsporników regulowanych pod legary przy budowie tarasu z deski kompozytowej?

To właśnie ten produkt wspornik regulowany sprawia, że taras jest o wiele łatwiejszy w budowie. Między podłożem a legarem z deskami kompozytowymi będzie istnieć przestrzeń, która będzie tworzyć wentylację. Woda po opadach deszczu będzie mogła swobodnie odprowadzona. Dzięki temu nie będzie problemów z wilgocią. Przestrzeń pomiędzy podłożem a tarasem z desek kompozytowych pomaga nie tylko w przypadku wentylacji, ale również podczas np. montażu oświetlenia tarasu i innych. Wsporniki regulowane są wykonane z polipropylenu. Polipropylen jest odporny na mechaniczne uszkodzenia oraz na warunki atmosferyczne. Zatem nie ma obaw o jakiekolwiek uszkodzenia, czy pęknięcia produktu a ułożony na nich legar z deską kompozytową będzie wypoziomowany. Należy pamiętać, że w procesie budowy tarasu z desek kompozytowych potrzebny jest spadek, by woda mogła spływać na podłoże, wsporniki regulowane pomogą nam rozwiązać ten problem. Rozbieżność poziomów pozwala na dopasowanie tarasu i jego poziomu pod odpowiednim kątem do potrzeb zaistniałych przy realizacji inwestycji. Wsporniki regulowane pod tarasy z desek kompozytowych , drewnianych czy tez płyt posiadają odpowiednie regulacje wysokości.

Montaż tarasu z wspornikami regulowanymi sprawia, że montaż tarasu z deski kompozytowej czy drewnianej przebiega o wiele sprawniej i szybciej. Materiały z jakich wykonany jest wspornik regulowany są wysokiej jakości, więc spokojnie mogą służyć przez wiele lat. Nie ma znaczenia, z jakim podłożem mamy do czynienia, jeśli jest ono bardzo nierówne, wówczas skorzystanie ze wsporników regulowanych może oszczędzić czas robienia wylewki betonowej, a to pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu na przygotowaniu podłoża pod deskę kompozytową. Jest to rozwiązanie inne niż te standardowe z użyciem wylewek i klejenia płytek. To sprawia, że ciężar całości konstrukcji jest o wiele mniejszy. Mniej warstw to mniej pracy, a co za tym idzie mniejsze koszty. Całość konstrukcji jest bardzo solidna, dzięki czemu możliwe jest ustawienie tam przedmiotów o dużym ciężarze pod warunkiem , ze wcześniej zaplanujemy większe podparcie w tym miejscu legara. Nie będzie mieć to żadnego wpływu na zmniejszenie efektywności elementów znajdujących się pod deskami kompozytowymi.

Wsporniki regulowane idealnie pasują się do legarów kompozytowych, drewnianych i aluminiowych oraz płyt tarasowych.

Masz problem ze swoim tarasem?
Proszę zadzwoń: tel. 609 748 385

Scroll to Top