Zadaszenie tarasu nie tylko na taras…

administr@tor

administr@tor

Zadaszenie tarasu nie tylko na taras…

Zapotrzebowanie naszych klientów na tego typu produkty i usługi świadczone przez naszą firmę pokazuje nam, że nie tylko tarasy czy balkony można zadaszyć. Bardzo często taką opcję klienci wybierają do realizacji ochrony podjazdu, wejścia do domu czy wjazdu do garażu. W przypadku zastosowania konstrukcji aluminiowej i szklanej przy garażu tworzymy funkcjonalną i nowoczesną wiatę, pod którą można zaparkować auto. Będzie to stanowić ochronę przed słońcem, deszczem czy gradem podczas gdy nie wjedzie się samochodem do garażu. Aluminiowe zadaszenie tarasu przy wejściu do domu również nie tylko daje osłonę przed warunkami atmosferycznymi ale przede wszystkim stylistycznie ubogaca cały projekt domu i okolicznej przestrzeni. Dodatkowo w przypadku niektórych realizacji dla naszych klientów zastosowane zostały markizy z silnikami elektrycznymi sterowane na pilota lub za pomocą aplikacji w telefonie. W takim układzie można zyskać dodatkową ochronę przed słońcem co jest niezwykle cenne w przypadku bardzo gorących i upalnych dni. Bazując na zasadzie konstrukcji zadaszeń aluminiowych można zaprojektować i zamontować ochronę na podjazd – stworzyć typową ale nowoczesną wiatę samochodową.

Topowe projekty, zrealizowane dla naszych klientów posiadały konstrukcje ciemno szare – grafitowe oraz białe. Te ostatnie, choć posiadają nowoczesny charakter i konstrukcje doskonale wpisują się w pełne ciepła domy z bujną roślinnością dookoła. Dom i okoliczna przestrzeń ma być nie tylko piękna ale też funkcjonalna i odwrotnie. Nie tylko funkcjonalna – dająca możliwość codziennego relaksu ale również piękna, pozwalająca nacieszyć oko za każdym razem kiedy tylko spojrzymy na swój wymarzony dom.

Nie ma tak stabilnej i sprawdzonej konstrukcji jak połączenie aluminium i szkła tworzące dach nad tarasem czy balkonem. Wiele realizacji pokazuje również, że pomimo stylu minimalistycznego takie konstrukcje bardzo dobrze wpisują się i współgrają z klasycznymi domami, gdzie króluje drewno, owalne kształty. Podobnie w przypadku ogrodu, nie tylko te skąpo przyozdobione w bujną roślinność ale te zrealizowane z rozmachem – na bogato doskonale współgrają z proponowanymi tutaj rozwiązaniami. W szczególności polecamy ten rodzaj rozwiązań dla osób starszych. Pamiętajmy że przy zadaszeniach aluminiowych czy aluminiowo szklanych nie ma konieczności jakiejkolwiek, dalszej konserwacji czy naprawy. Każdego dnia można cieszyć się chwilami na świeżym powietrzu siedząc wygodnie pod zadaszeniem od naszej firmy Salgat z kubkiem gorącej herbaty czy kawy. Palące słońce czy deszcz nie jest wtedy straszny i można spokojnie cieszyć się każdą chwilą.

Podsumowując każdy projekt realizujemy indywidualnie pod konkretne zlecenie, wytyczne i wymiary danego miejsca, które ma być osłonięte konstrukcją aluminiowo-szklaną. Zarówno kolorystyka jak i finalny dobór materiałów na pewno będą doskonale pasować do całości konstrukcji Państwa domu i otaczającej przestrzeni jak ogród, wejście do domu czy podjazd do garażu. Rozwiązanie to jest uniwersalne w zastosowaniu i nie generuje dodatkowych prac w postaci późniejszej konserwacji – odmalowywanie, wymiana elementów. Bezpieczeństwo jest podstawą dlatego też zarówno szkło jak i cała konstrukcja jest solidna i stabilna. Nie odnotowaliśmy ani jednego zgłoszenia na jakikolwiek uszczerbek, ubytek czy wadę oferowanych rozwiązań. Wszystko za sprawą podejścia jakie nam przyświeca przy codziennej pracy a mianowicie jakość na pierwszym miejscu. W tym przypadku nie ma kompromisów. Możliwość rozbudowy o dalszą część konstrukcji – mowa tutaj o zabudowie. Jeżeli zamówią Państwo aluminiowe zadaszenie z pokryciem szklanym istnieje możliwość późniejszej, dalszej rozbudowy o pełną ochronę tarasową z systemem przesuwnym. Na rynku działamy od wielu lat, dlatego też zapewniamy gwarancję na produkt oraz na usługę montażu naszej firmy. Zapewniamy również wsparcie merytoryczne i oferujemy nasze doświadczenie na etapie projektowania. Jeżeli więc nie wiedzą Państwo jeszcze jakie rozwiązanie będzie dla Państwa najlepsze to proszę zdać się na doświadczenie i setki realizacji, które mieliśmy okazję wykonać na terenie Polski i Europy.

Masz problem ze swoim tarasem?
Proszę zadzwoń: tel. 609 748 385

Przewiń do góry