Ścianki szklane działowe

administr@tor

administr@tor

Zastosowanie ścianek szklanych jako przegród działowych w pomieszczeniach biurowych jak i mieszkalnych staje się coraz bardziej popularne. Ich głównym zadaniem jest oddzielenie oraz wygłuszenie wydzielonej powierzchni biura lub części domu. Dzięki ich transparentności wnętrze jest bardzo dobrze naświetlone oraz optycznie powiększone. Oferujemy montaż konstrukcji pasujących zarówno do nowoczesnej, jak i klasycznej stylizacji wnętrz.

Jeżeli przestrzeń w Twoim biurze lub nowoczesnym domu wymaga podziału ale chcesz zrobić to w nowoczesny, designerski sposób zachęcamy do wyboru tego tupu rozwiązań jak szklane ściany działowe.

Ścianki szklane cena za m2

Cena ścianek szklanych uzależniona jest od wielu czynników takich jak wymiary, grubość szkła, kolor szkła lub kształt poszczególnych elementów. Na cenę składa się również opcjonalna usługa montażu, którą jesteśmy w stanie zaproponować. Aby uzyskać wycenę, należy się skontaktować z naszym działem handlowym telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz. Ustalimy dogodny dla Państwa dzień bezpłatnego pomiaru i wyceny. Przedstawimy najlepsze, możliwe rozwiązania.

Ścianki szklane wewnętrzne – biurowe

Niewątpliwie najczęściej wyżej zaprezentowane produkty montuje się w firmach – przestrzeniach mieszkalnych. Ścianki szklane wewnętrzne to bardzo dobre, funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu możemy w należyty sposób podzielić powierzchnię biura, mieszkania i dodatkowo uzyskać niepowtarzalny efekt wizualny w postaci nowoczesnych, dużych przeszkleń. Sam kolor szkła można dobrać np. jako szkło transparentne lub mleczne czy grafitowe.

Popularne tagi:

ścianki szklane Zielona Góra, ściany szklane Świebodzin, ścianki szklane Gorzów Wlkp, ściany szklane zewnętrzne, ścianki szklane wewnętrzne

Masz problem ze swoim tarasem?
Proszę zadzwoń: tel. 609 748 385

Scroll to Top