Daszki Szklane

administr@tor

administr@tor

Nowoczesne rozwiązanie nad każde drzwi wejściowe do biura, lokalu usługowego czy budynku mieszkalnego. Obecne trendy w architekturze i budownictwie gdzie króluje szkło i aluminium wymuszają stosowanie daszków szklanych nad wejście. Połączenie szkła i stalowych odciągów jest bardzo estetyczną i stylową opcją zadaszenia.

Daszki szklane nad drzwi

Charakterystyka zadaszeń w budynkach mieszkalnych i usługowych jest bardzo indywidualna. Coraz częściej stosuje się subtelne i nowoczesne daszki szklane nad drzwi wejściowe – szczególnie w przypadku biur czy lokali usługowych. Takie rozwiązanie nie blokuje światła a stanowi niezbędną ochronę np. przed deszczem. Mocowania realizowane są na różne sposoby. Można zastosować mocne odciągi stalowe, wtedy mocowanie w stosunku do tafli szkła jest skierowane pod określonym kątem. Można również stosować stałe prowadnice, są jednak one bardziej widoczne i nie zawsze można je zastosować. Na zdjęciach przedstawiamy mocowania za pomocą specjalnych odciągów stalowych i wsporników dolnych.

Daszki szklane cennik

Cenniki daszków szklanych dostępne są drogą mailową po określeniu niezbędnych parametrów. Każdy projekt jest realizowany na wymiar – indywidualnie i z tego powodu nie można określić sztywnych cen, które zależą od wielkości pojedynczego daszku, finalnej ilości przypadającej na całe zamówienie oraz pozostałych czynników. Prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego i przesłanie do nas informacji. Nasi doradcy i specjaliści udzielą wszystkich niezbędnych informacji i określą pierwsza wycenę w przypadku Państwa projektu.

Daszki szklane producent

Najważniejszą kwestią w przypadku realizacji powierzonych naszej firmie projektów jest najwyższa jakość finalnego produktu jak daszku szklanego w zestawieniu z atrakcyjną, niską ceną. Do produkcji wybieramy wyłącznie sprawdzone materiały i komponenty. Pomiar jak i montaż na Państwa inwestycji jest przeprowadzony przez naszych doświadczonych specjalistów. Dodatkowo jako producent daszków szklanych oferujemy serwis pogwarancyjny oraz możliwości indywidualizowania projektów. Zawsze na miejscu podczas pomiaru doradzamy najlepsze rozwiązania tak aby finalny daszek szklany spełniał nie tylko swoją pierwotną rolę ale aby idealnie wkomponował się w bryłę budynku i był zgodny z założeniami architektonicznymi.

Masz problem ze swoim tarasem?
Proszę zadzwoń: tel. 609 748 385

Przewiń do góry